Масаж

Масаж

Дитячий масаж – це ефективний засіб лікування і профілактики різних захворювань, яким піддається дитина на ранньому етапі розвитку. Крім того, дитячий масаж необхідний для правильного формування у малюка рухових умінь.

Легкі масажні руху позитивно впливають на роботу внутрішніх органів і систем, приводять у норму фізичний і психічний стан новонародженого. Дитячий масаж активізує внутрішні резерви організму і допомагає спокійно перенести післяпологовий стрес, який, як підтвердили дослідження, відчувають всі діти.

Лікувальна фізична культура (ЛФК) – метод лікування, що полягає в застосуванні фізичних вправ і чинників природи до хворої людини з лікувально-профілактичними цілями. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму – руху. Метод строго дозованих вправ на тлі постановки правильного дихання.

Основний терапевтичний метод ЛФК – це лікувальна гімнастика, тобто спеціально підібрані для лікування фізичні вправи. Основний засіб ЛФК – фізичні вправи, що застосовуються відповідно до завдань лікування, з урахуванням етіології, патогенезу, клінічних особливостей, функціонального стану організму, загальної фізичної працездатності.

Найголовніше, щоб курс лікувального масажу проводили кваліфіковані фахівці.

Наші співробітники володіють достатнім досвідом і високим рівнем кваліфікації, щоб регулярно займатися з вашими дітьми масажем.

Ви можете організувати для своєї дитини повний курс лікувального масажу в медичному центрі «Дитина», просто зателефонувавши за номером:

(044) 484 32 88|(044) 540 44 40

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ МАСАЖУ

Наші масажисти під час роботи

img0013

Записатися на прийом