Програми спостереження

Медичний центр «Дитина» - філії

Піклуючись про здоров'я Вашої дитини, ми одночасно цінуємо Ваш час! Зручні локації на обох берегах Дніпра дозволяють добиратися в будь-яку з клінік "Дитина" швидко з будь-якої точки міста або передмістя.
філія
м.Київ, просп. Алішера Навої, 1
График работы

пн-нд: з 8.00 до 20.00

філія
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 59
График работы

пн-пт: з 9.00 до 19.00

сб-нд: з 9.00 до 16.00

філія
м.Київ, просп. Оболонський 28В
График работы

пн-нд: з 9.00 до 19.00

Наші лікарі

Лікарський досвід більшості наших фахівців становить понад 25 років. Ми точно знаємо, як допомогти маленькому пацієнтові впоратися з хворобою!

Нам довіряють

Высококвалифицированные специалисты Висококваліфікованіфахівці
20 лет на рынке 20 роківна ринку педіатрії
Современного оборудования Використаннясучасного обладнання

Записатися на прийом


Останні новини

Усі новини

Дитяча невідкладна допомога і дитячий лікар в Києві і області

Дитячий медичний центр «Дитина» - це спеціалізована педіатрична клініка, в якій будь-який дитячий лікар завжди готовий проконсультувати батьків або надати посильну допомогу, якщо ваша дитина захворіла.

Дитяча клініка Києва медцентр «Дитина» була створена в 1996 році для надання доступної кваліфікованої медичної допомоги всім дітям Києва і Київської області. Майже всі послуги, які пропонують сучасні дитячі клініки Києва та області, можна знайти і в медцентрі «Дитина». Це місце, в якому працюють висококваліфіковані фахівці з практичним багаторічним досвідом і значним стажем роботи в зарубіжній і вітчизняній педіатрії.

Жителі Києва і Київської області можуть звернутися в наш медцентр за допомогою і консультацією в будь-який час – якщо вам потрібен дитячий лікар, ми завжди готові допомогти. Жителі області можуть уточнити час прийому наших фахівців по телефону.

Багато з наших лікарів відомі по всій Україні, а сам дитячий медичний центр «Дитина» вважається одним з найнадійніших медичних установ для дітей.

Серед наших послуг – консультація та медична допомога за такими напрямками: хірургія, ортопедія, хірургія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіоревматологія, неврологія, офтальмологія, неонатологія, алергологія, інфекційні хвороби.

Крім того, вашим дітям завжди допоможе висококваліфікований лікар педіатр. Якщо вам потрібна консультація педіатра, огляд або термінове лікування, в нашому центрі приймають педіатри з величезним стажем в практичній медицині. Жителі Києва і Київської області також можуть укласти з ним річний контракт на обслуговування. Така програма «Сімейний педіатр» підходить тим батькам, яким потрібен особистий лікар педіатр. Батьки з навколишніх міст можуть самі переконатися в зручності подібного обслуговування, адже наш дитячий лікар буде спостерігати за вашою дитиною під час її становлення і розвитку.

При необхідності ми можемо надати вам повний комплекс маніпуляційних процедур, проконсультувати у всіх необхідних фахівців, надати невідкладну допомогу вдома, спостерігати за вашою дитиною від самого народження і видавати шкільні довідки, коли малюк стане старшим.

Жителі Києва та прилеглих міст можуть отримати безліч маніпуляційних процедур завдяки нашій послузі "Обслуговування вдома". Всі аналізи наші фахівці можуть провести у вас вдома. В цьому випадку вам не доведеться сидіти з маленькою дитиною в черзі з інших пацієнтів.

Дитяча невідкладна допомога надається дітям в будь-який час. У розпорядженні медцентру є свої власні машини «Невідкладної допомоги», спеціально для цього обладнані сучасною медичною технікою, пристосованою як для діагностики, так і для лікування.