Прийом педіатра в клініці

Прийом педіатра в клініці

Щоб завжди стежити за здоров'ям вашої дитини! Щоб завжди бути впевненими в її відмінному самопочутті! Щоб ваша дитина розвивалася швидко і без проблем!

Кваліфіковані педіатри медичного центру «Дитина» будуть ретельно відслідковувати всі зміни в організмі вашої дитини, стежити за її здоров'ям, призначати максимально ефективне лікування, якщо дитина захворіє.

Прийом педіатра в клініціПрийом педіатра в клініці

Не забувайте, що ваша дитина потребує особливого підходу, адже дитячий організм особливо чутливий до навколишнього середовища і реагує на будь-які зміни зовсім не так, як дорослий. Саме тому ми надаємо вам послуги фахівця, який завжди зможе знайти правильний підхід саме до вашої дитини.

Лікарі-педіатри медичного центру «Дитина» проведуть повний плановий огляд вашої дитини в спокійній і затишній обстановці. Вони зможуть надати вам необхідні консультації з питань харчування дитини і дотримання режиму дня, виявлять всі проблеми і скарги на здоров'я, дадуть відповіді на ваші питання і дадуть потрібні рекомендації.

У медичному центрі «Дитина ваші діти будуть відчувати себе як вдома, адже зручні пеленальні столики, невелика ігрова зона і доброзичливий персонал будь-який плановий огляд перетворять на приємне відвідування лікаря.

Дуже важливо, щоб ви не забували про прийом у педіатра впродовж усіх етапів розвитку вашої дитини.

Прийом педіатра в клініціПрийом педіатра в клініці

Новонароджені особливо часто повинні відвідувати педіатра. Під час прийому фахівці нашого медичного центру будуть ретельно стежити за здоров'ям немовлят і виявляти навіть незначні проблеми, щоб ваша дитина розвивалася правильно.

Малюки від 1 місяця і до року у так само часто відвідують наших педіатрів. У цей час дитина розвивається дуже активно, проявляється її реакція на навколишній світ. На цьому етапі прийом у педіатра допоможе вам з налагодженням грудного вигодовування, перевіркою загального стану здоров'я і рефлексів. Ви зможете обговорити з педіатром роботу дитячого організму, важливі аспекти сну дитини та її годування, роботи її імунітету і зміцнення організму.

Надалі ви зможете постійно спостерігатися у педіатрів нашого центру – фахівці медичного центру «Дитина» нададуть вам повну підтримку на всіх етапах розвитку і росту дитини, - аж до підліткового і юнацького віку.

Ми працюємо для вас з 8-00 до 20-00 щодня. Телефонуйте в зручний час:
(044) 484 32 88|(044) 540 44 40

Крім прийому педіатра в медцентрі «Дитина» ви можете забезпечити свою дитину:

  • цілорічним наглядом за новонародженим (Програма "Сімейний педіатр")
  • патронажем фахівців на дому
  • необхідними лабораторними обстеженнями
  • консультаціями дитячого ЛОРа, офтальмолога, дерматолога, ортопеда, уролога, хірурга, алерголога, невролога, дитячого гінеколога, ендокринолога та інших спеціалістів
  • Пройти Ультразвукове дослідження
  • Пройти курс лікувального масажу

Записатися на прийом