Медичний центр на вул. Алішера Навої, 1

Про відділення «Дитина» на Алішера Навої

Лікувально-діагностичний центр «Дитина» розташований на території другої дитячої лікарні, в сосновому гаю, на вулиці Алішера Навої. Наш Центр єдиний медичний заклад подібного типу на Лівому березі, який працює 7 днів на тиждень - з понеділка по неділю. Крім того, наша служба невідкладної допомоги для ваших дітей чергує в центрі «Дитина» на Алішера Навої ЦІЛОДОБОВО!

(044) 540 44 40|(067) 209-19-50

Колектив «Дитини» - це згуртована, дружня команда фахівців, які працюють в тандемі. З центром співпрацюють фахівці з різних галузей медицини, кандидати та доктори наук, що мають великий практичний досвід. Тому при необхідності лікувально-діагностичним центром «Дитина» може бути створений потужний консиліум лікарів.

Від того наскільки правильно буде поставлений діагноз залежить успіх в лікуванні захворювання, тому в нашому центрі діагностиці надають великого значення. Наша лікарня оснащена сучасним обладнанням, як для діагностики, так і для лікування. У розпорядженні центру є свої машини «Швидкої допомоги».

Майже всі лікарі, які працюють в центрі, проходили стажування за кордоном і бачили, наскільки високо цінується праця медиків в інших країнах.

У розпорядженні центру є свої машини «Швидкої допомоги», обладнані сучасною медичною технікою, пристосованою як для діагностики, так і для лікування.

Співробітниками центру розроблена програма «Сімейний педіатр»: підписавши індивідуальний контракт на медичне обслуговування своєї дитини, ви перебуваєте під захистом «людей в білому халаті». В «Дитина» ваша дитина пройде повне медичне обстеження, після чого отримає «Паспорт здоров'я» і перейде під опіку провідного лікаря, який при необхідності завжди прийде до вас додому.

У тому випадку, якщо терміново необхідна госпіталізація, дитину доставлять в базову лікарню центру (ДКБ № 2, вул. А.Навої, 1) але лікар з «Дитини» буде куратором дитини. З того моменту як ви подзвонили в «Дитина», ви довірилися людям, які не тільки нададуть кваліфіковану медичну допомогу, а й будуть старанно піклуватися про вашу дитину.

При бажанні ви можете зробити будь-які щеплення вашим дітям, навіть від грипу. Але при цьому лікарі центру вам розкажуть і порадять, яке щеплення в який час і в якому віці робити краще.

Фотогалерея Медичного центру на просп. Алішера Навої, 1