Iсторiя створення

Iсторiя створення ценру «Дитина»

Про діяльність лікувально-діагностичного центру «ДИТИНА» розповідає його директор, кандидат медичних наук Олександр Михайлович РУДНЄВ:

Певну роль у створенні центру «Дитина» відіграло ставлення держави до медпрацівників: на мізерну зарплату прожити стало неможливо. А про те, щоб якось професійно вдосконалюватися, розвиватися, взагалі не могло бути й мови. Адже щоб прогодувати сім'ю, високопрофесійні лікарі змушені були підробляти хто де в час, що залишався після основної роботи. Деякі надавали медичні послуги своїм «тіньовим» клієнтам за гроші. Але це – протизаконно. І ми вирішили легалізувати свою діяльність. Адже якщо держава не може платити нам гідну платню, – що ж, ми її заробимо самі. Тільки не заважайте.

І в 1996 році ми, зареєструвавши наш центр, почали працювати. Добре, що в отриманні ліцензії на діяльність, держава ніяких перешкод не чинила. І ось уже чотири роки у Києві працює лікувально-діагностичний центр «Дитина», який надає цілодобову професійну педіатричну допомогу.

Наші пацієнти – діти від народження і до 15 років. Ми надаємо допомогу з 28 спеціальностей педіатричного профілю. Ортопеди, хірурги, лори, гастроентерологи, нефрологи, урологи, інфекціоністи, окулісти і т.д. у нашому центрі – висококласні досвідчені фахівці, які мають по 15-18 років стажу роботи в педіатрії. Майже всі лікарі, що працюють у центрі, проходили стажування за кордоном. Я особисто був двічі в Америці, у Філадельфії, на стажуванні з дитячої гастроентерології. Бачив госпіталі, організацію їхньої праці і зрозумів, що це можна зробити і в нас, взявши за основу принципи роботи західних медичних центрів.

У нас є свої «Швидкі допомоги» які дозволяють нам надавати цілодобову медичну допомогу, робити ін’єкції вдома, поставити крапельницю, взяти будь-які аналізи тощо. Крім того, ми можемо надіслати додому у зручний для пацієнта час будь-якого фахівця. Але найголовніша наша гордість – программа «Сімейний лікар». Підписуючи індивідуальний контракт на медичне обслуговування дитини у нашому центрі, сім’я отримує сімейного лікаря, і протягом усього терміну контракту ваша дитина знаходиться під захистом людей у білих халатах. У нас ваша дитина проходить повне медичне обстеження, після чого отримує «Паспорт здоров’я» і переходить під опіку сімейного лікаря, який відтепер займається здоров’ям вашої дитини: веде календар щеплень, стежить за харчуванням, дієтами, розробляє індивідуальну програму профілактики захворювань тощо. Ця програма дозволяє людям почуватися комфортно, повністю переклавши турботи про здоров’я дитини на плечі сімейного лікаря. І лікарі центру «Дитина» в повній мірі усвідомлюють цю величезну відповідальність. А коли знаєш, що твоя дитина в надійних руках, то й на душі спокійно.