Про центр

7 днів на тиждень:

  • надаємо комплекс медичних послуг для лікування і контролю стану дитини;
  • використовуємо сучасне діагностичне обладнання.

Актуальні вакансії медцентру «Дитина» ви можете дізнатися Тут >>

Дитячий медичний центр «Дитина» надасть спеціалізовану педіатричну допомогу, якщо Ваша дитина захворіла. За одужання Вашого чада буде стежити наша команда висококваліфікованих фахівців. Це лікарі з великим з багаторічним досвідом надання допомоги дитині та стажем роботи, який включає практику в Україні та за кордоном. Багато лікарів добре відомі не тільки в Україні і країнах СНД, але також і в Європі.

Ми надаємо високоякісну медичну допомогу вже багато років. Дитячий медичний центр «Дитина» був заснований в 1996 році, як дитяча клініка, яка надає допомогу маленьким пацієнтам з Києва та Київської області.

Дитячий медичний центр «Дитина» надає медичну допомогу з найрізноманітніших спеціальностей. Це допомога по хірургічної, ортопедичної, отоларингологічній, нефрологічної, гастроентерологічної, кардіоревматологічної, неврологічної, офтальмологічної, неонатологічної, алергологічної напрямках, а також допомогу в лікуванні інфекційних хвороб.

Наш медичний центр пропонує і довгострокові послуги. Наприклад, Ви можете укласти з нами річний контракт з програмі «Сімейний педіатр». Таким чином, один з наших фахівців буде цілий рік спостерігати вашої дитини піклуватися про його здоров'я на будь-якому етапі його розвитку.

Ця широко поширена в Європі практика має ряд незаперечних переваг, так як фахівцеві відомі індивідуальні особливості Вашої дитини, з них налагоджено спілкування, що важливо, так як часто діти соромляться, або бояться незнайомих людей.

Про центр
Про центр
Про центр

Більше про наші програми ви можете дізнатися на сторінці "Програм спостереження за дитиною" .

Таким чином, завдяки індивідуальному підходу, долається психологічний бар'єр, а Вашій дитині надається уся необхідна допомога, про нього піклуються і допомагають здолати недугу в найкоротші терміни. Вибираючи дитячі клініки Київ і батьки з Київської області можуть звернути увагу саме на цю нашу особливість. Ми не тільки лікуємо Ваших дітей - ми про них піклуємося.

Про центр
Про центр
Про центр

Саме тому дитячий медичний центр або, якщо завгодно, дитяча клініка Київ «Дитина», заслужила довіру батьків і повагу серед лікарів не тільки міста або країни, але і навіть серед європейських фахівців. Але найголовніше - величезну подяку маленьких пацієнтів. Їх здоров'я і є тим самим показником, на який ми рівняємося. Це і відрізняє нас і інші дитячі клініки Київ і батьки, які живуть в Київській області, оцінили наш підхід гідно.

Наша дитяча клініка Київ «Дитина» пропонує Вашій увазі і інші послуги. Відзначимо, що Все консультації та аналізи можуть проводитися нашими фахівцями прямо у вас вдома.

Тепер Вам не доведеться вичікувати нескінченні черги в задушливих коридорах і батьки з усієї України не раз скаржилися на довгі черги, в яких їм доводиться переживати за здоров'я і спокій своїх малюків. Необхідні процедури можуть бути проведені в домашній обстановці, що значною мірою полегшить вашій дитині процес одужання. З нашими програмами "Спостереження за дитиною" - ваша дитина в надійних руках.

Про центр
Про центр
Про центр

Ми намагаємося бути краще і швидше, ніж інші дитячі клініки Київа. У нашому розпорядженні є власні машини «Швидкої допомоги». Вони обладнані сучасною медичною технікою, яка пристосована для діагностики, а також і для лікування маленьких хворих.

Філія медичного центр «Дитина» знаходиться в центрі Києва за адресою: вулиця О. Гончара, 59. Головна ж дитяча клініка Київ «Дитина» знаходиться на лівому березі, вулиця Алішера Навої, 3, на території другої дитячої лікарні.

Медичний центр «Дитина» - Лауреат Всеукраїнського рейтингу «Україна. Кращі підприємства », визнаний такий згідно з рішенням Президії Асамблеї ділових кіл України та за дорученням Європейського центру дослідження ринку EMRC (м.Брюссель, Бельгія) .