Невропатолог

Гричина Людмила Михайлівна
Невропатолог
Гричина Людмила Михайлівна
Спеціалізація: дитячий невропатолог. Загальний стаж роботи: 20 років. Лікар вищої категорії.
Костейчук Ніна Володимирівна
Дитячий невропатолог
Костейчук Ніна Володимирівна
Спеціалізація: дитячий невропатолог Загальний стаж роботи: 22 роки Лікар вищої категорії.

Дитячий невролог

Консультація дитячого невролога необхідна вашій дитині на всіх етапах її розвитку. Саме дитячий невролог допоможе вам забезпечити гармонійний і правильний розвиток вашої дитини від самого народження.

Своєчасна консультація дитячого невролога дозволить своєчасно скоригувати навіть найдрібніші порушення нервово-психічного розвитку, щоб ваша дитина завжди розвивався правильно.

Дитячий невролог повинен спостерігати за вашою дитиною постійно, особливо в перший рік життя. Адже ваш малюк постійно підпадає під вплив зовнішнього світу: він відчуває стреси, переживає процес пологів, ще до народження разом з мамою переносить всі її хвороби і переживання. Крім того, в перший рік життя дитячий невролог допоможе визначити коректність темпу розвитку дитини, виявити існуючі проблеми і відхилення і тут же їх скорегувати. Не зайвою буде консультація дитячого невролога для складання графіку щеплень, відвідування дитячого садка, школи або літнього табору.

За весь час розвитку дитині потрібно обов'язково пройти кілька оглядів і консультацій у невролога - відразу ж після народження і в перший місяць життя. До року дитині потрібно відвідувати невролога кожні три місяці, а після - у віці 2-х, 3-х, 6-ти і 7-ми років.

Слід так само спостерігатися у невролога при появі у дитини проблем з поведінкою, різних невротичних розладів, проблем зі сном, втомою. Тільки своєчасні консультації у лікаря-невролога дозволять вам вчасно виявити і усунути причини цих проблем і нейтралізувати їх дію.

Не дивлячись на безліч стресів, які переживають маленькі діти в процесі свого зростання, дитячі неврологи медичного центру «Дитина» успішно допомагають батькам справлятися з проблемами дітей.    Стомлюваність, головний біль, проблеми зі сном, розсіяна увага - з усіма цими проблемами може впоратися дитячий лікар-невролог медичного центру «Дитина».

З його допомогою ви можете не тільки виправити навіть непомітні відхилення в розвитку дітей, а й підготувати їх до життя в колективі, до навантажень в школі, до режиму дитячого садка. Наші лікарі допоможуть   вашому малюкові впоратися з дитячими страхами, розібратися в причинах нестійкого настрою, допоможуть позбутися агресивності та інших проблем.

Найголовніше - не пропускати обов'язкові консультації з дитячими неврологами, які чекають вас в медичному центрі «Дитина».