Головна

Програми спостереження

Ми дбаємо про Ваше здоров'я, пропонуючи:

Медичний центр «Дитина» - філії

Піклуючись про здоров'я Вашої дитини, ми одночасно цінуємо Ваш час! Зручні локації на обох берегах Дніпра дозволяють добиратися в будь-яку з клінік "Дитина" швидко з будь-якої точки міста або передмістя.
bgslide

м. Київ, вул. Олеся Гончара, 59

График работы

пн-пт: с 9.00 до 19.00

сб-нд: с 9.00 до 16.00

bgroom

м.Київ, просп. Алішера Навої, 1

График работы

пн-нд: с 8.00 до 20.00

center-3-main

м.Київ, просп. Оболонський 28В

График работы

пн-нд: с 8.00 до 20.00

section-bg10

Безкоштовна консультація!

У дитини виникли скарги на самопочуття? Ми оперативно проконсультуємо Вас по телефону.

Не ризикуйте здоров'ям малюка, звертайтеся за кваліфікованою допомогою, не зволікаючи!

(800) 123 4567

Наші лікарі

Лікарський досвід більшості наших фахівців становить понад 25 років. Ми точно знаємо, як допомогти маленькому пацієнтові впоратися з хворобою!
Педіатр, Інфекціоніст, Лікар невідкладної допомоги

Раус Ірина Володимирівна

+ 800 123 45 67
Ультразвукова діагностика, Педіатр-інфекціоніст

Євтушенко Віталій В’ячеславович

+ 800 123 45 67

Нам довіряють

Высококвалифицированные специалисты
Висококваліфіковані
фахівці
20 лет на рынке
20 років
на ринку педіатрії
Современного оборудывания
Використання
сучасного обладнання

Записатися на прийом

Останні новини

Дитяча невідкладна допомога і дитячий лікар в Києві і області

Дитячий медичний центр «Дитина» - це спеціалізована педіатрична клініка, в якій будь-який дитячий лікар завжди готовий проконсультувати батьків або надати посильну допомогу, якщо ваша дитина захворіла.

Дитяча клініка Києва медцентр «Дитина» була створена в 1996 році для надання доступної кваліфікованої медичної допомоги всім дітям Києва і Київської області. Майже всі послуги, які пропонують сучасні дитячі клініки Києва та області, можна знайти і в медцентрі «Дитина». Це місце, в якому працюють висококваліфіковані фахівці з практичним багаторічним досвідом і значним стажем роботи в зарубіжній і вітчизняній педіатрії.

Жителі Києва і Київської області можуть звернутися в наш медцентр за допомогою і консультацією в будь-який час – якщо вам потрібен дитячий лікар, ми завжди готові допомогти. Жителі області можуть уточнити час прийому наших фахівців по телефону.

Багато з наших лікарів відомі по всій Україні, а сам дитячий медичний центр «Дитина» вважається одним з найнадійніших медичних установ для дітей.

Серед наших послуг – консультація та медична допомога за такими напрямками: хірургія, ортопедія, хірургія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіоревматологія, неврологія, офтальмологія, неонатологія, алергологія, інфекційні хвороби.

Крім того, вашим дітям завжди допоможе висококваліфікований лікар педіатр. Якщо вам потрібна консультація педіатра, огляд або термінове лікування, в нашому центрі приймають педіатри з величезним стажем в практичній медицині. Жителі Києва і Київської області також можуть укласти з ним річний контракт на обслуговування. Така програма «Сімейний педіатр» підходить тим батькам, яким потрібен особистий лікар педіатр. Батьки з навколишніх міст можуть самі переконатися в зручності подібного обслуговування, адже наш дитячий лікар буде спостерігати за вашою дитиною під час її становлення і розвитку.

При необхідності ми можемо надати вам повний комплекс маніпуляційних процедур, проконсультувати у всіх необхідних фахівців, надати невідкладну допомогу вдома, спостерігати за вашою дитиною від самого народження і видавати шкільні довідки, коли малюк стане старшим.

Жителі Києва та прилеглих міст можуть отримати безліч маніпуляційних процедур завдяки нашій послузі "Обслуговування вдома". Всі аналізи наші фахівці можуть провести у вас вдома. В цьому випадку вам не доведеться сидіти з маленькою дитиною в черзі з інших пацієнтів.

Дитяча невідкладна допомога надається дітям в будь-який час. У розпорядженні медцентру є свої власні машини «Невідкладної допомоги», спеціально для цього обладнані сучасною медичною технікою, пристосованою як для діагностики, так і для лікування.