Олена Костюк

IMG_1492_cr

Лікар педіатр-неонатолог
Освіта: Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа” Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Загальний стаж роботи: більше 30 років.

 

Спеціалізація:

  • Супровід здорових новонароджених протягом першого року життя
  • Супровід передчасно народжених та немовлят з особливими потребами (катамнестичне спостереження)
  • Консультативна допомога новонародженим з жовтяницями, проблемами з вигодовуванням, іншими особливими станами
  • Педіатрія раннього віку (сертифікат спеціаліста)
  • УЗД дітей (сертифікат спеціаліста)

 

Досягнення:
Двічі отримувала грант від фонду наукових прогам імені Фулбрайту в Україні у 2007-2008 р - “Стрептококова інфекція групи В у новонароджених дітей” (Айовський Університет, Штат Айова, США) та 2020-тому році «Організація та управління Банками донорського молока в Україні» Пенсильванський Університет, Дитяча лікарня Філадельфії (Штат Пенсильванія, США).

Співпраця з Україно-Швейцарським проектом «Здоров’я матері і дитини» з 1997 по 2015 роки. Член Асоціацій неонатологів та перинатологів України. Співпраця з ЮНІСЕФ: 1998-2012. Член контрольно-експертної комісії при МОЗ України. Голова комітету з неонатології Української Академії Педіатрії з 2017 р.

Співпрацювала з Проектом USAID з 1998 по 2012 р. Співпраця з ЮНІСЕФ 1998-2012. Національний експерт з оцінки та переоцінки лікувальних закладів на звання «Лікарня, доброзичлива до дитини» з 2002 потеперішній час. Національний тренер Програми грудного вигодовування з 1999 року. Дипломний курс «Охорона здоров’я та менеджмент», Швейцарський тропічний інститут 2002, (Базель, Швейцарія).

 

Автор понад 90 друкованих праць. Cпівавтор 5 національних протоколів, 3-х національних підручників.

Записатися на прийом