(044) 484 32 88
(044) 484 32 99
(067) 513 56 14

(центр на О.Гончара, 59)

(044) 540 44 40
(067) 209 19 50

(центр на Алишера Навои, 1
круглосуточно)

У детей в возрасте до 5 лет, заболевание гриппом протекает очень тяжело — с выраженной интоксикацией, поражением ЦНС, развитием менингоэнцефалитического синдрома.
Гимнастика для детей до одного года
История создания центра «Дитина»

Iсторiя створення ценру «Дитина»

Про діяльність лікувально-діагностичного центру «ДИТИНА» розповідає його директор, кандидат медичних наук Олександр Михайлович РУДНЄВ:

Певну роль у вирішенні питання створення центру «Дитина» відіграло ставлення держави до медпрацівників: на мізерну зарплату прожити стало неможливо. А про те, щоб якость професіонально удосконалюватися, розвиватися, взагалі не могло бути й мови. Адже щоб прогодувати сім»ю, високопрофесійні лікарі змушені були підробляти – хто де, в час, що залишався після основної роботи. Деякі вели медичні послуги своїм «тіньовим» клієнтам за гроші. Але це – протизаконно. І ми вирішили легалізувати свою діяльність. Адже якщо держава не може платити нам гідну платню – що ж, ми її заробляємо й самі. Тільки не заважайте.

І в 1996 році ми, зареєструвавши наш центр, почали працювати. Добре, що в отриманні ліцензії на діяльність держава ніяких перешкод нечинила. І ось уже чотири роки у Києві працює лікувально-діагностичний центр «Дитина», який надає цілодобову професійнупедіатричну допомогу. Наші пацієнти – діти від народження до 15 років. Ми надаємо допомогу 3 28 спеціальностей педіатричного профілю. Ортопеди, хірурги, лори, гастроентерологи, нефрологи, урологи, інфекціоністи, окулісти і т.д. у нашому центрі – висококласні досвідчені фахівці, які мають по 15-18 років стажу роботи в педіатрії. Майже всі лікарі, що працюють у центрі, проходили стажування зак ордоном. Я особисто був двічі в Америці, у Філадельфії, на стажуванні з дитячої гастроентерології. Бачив госпіталі, організацію їхньої праці і зрозумів, що це можна зробити і в нас, взявши за основу принципи роботи західних медичних центрів.

У нас є свої «Швидкі допомоги» які дозволяють нам надавати цілодобову медичну допомогу, робити ін»єкції вдома, поставити крапельницю, взяти будь-які аналізи тощо. Крім того, ми можемо надіслати додому у зручний для пацієнта час будь-якого фахівця.

Але найголовніша наша гордість – рограмма «Сімейний лікар». Підписуючи індивідуальний контракт на медичне обслуговування дитини у нашому центрі, сім»я отримує сімейного лікаря, і протягом усього терміну контракту ваша дитина знаходиться під захистом людей у білих халатах. У нас ваша дитина проходить повне медичне обстєження, після чого отримує «Паспорт здоров»я» і переходить під опіку сімейного лікаря, який відтепер займається здоров»ям вашої дитини: веде календар щеплень, стежить за харчуванням, дієтами, розробляє індивідуальну програму профілактики захворювань тощо. Ця програма дозволяє людям почуватися комфортно, повністю переклавши турботи про здоров»я дитини на плечі сімейного лікаря.І лікарі центру «Дитина» повністю усвідомлюють цю величезну відповідальність. А коли знаеш, що твоя дитина в надійних руках, то й на душі спокійно.

Записатся на прием